Antrenman yapmanın binlerce çeşidi ve şekli bulunuyor. Her ne şekilde yaparsak yapalım bu gelişimi takip edecek, ilerlememize katkı sağlayacak ve en önemlisi bizi hatalardan koruyacak bir yapı arıyoruz. Antrenörlük hizmetimiz de tam bu noktada devreye giriyor.

Hali hazırda antrenman yapan, daha önce hiç antrenman yapmamış olan ya da ne yapacağından emin olamayan bireylerin antrenörle bire-bir iletişim kurarak kendilerine uygun bir antrenman programını takip edebileceği sisteme şimdi dahil olabilirsiniz.

Hizmet verilen branşlar: yol bisikleti, dağ bisikleti, yol koşusu, patika koşusu, kuvvet çalışmaları, fitness amaçlı çalışmalar.

Nedir bu hizmet?
– Kişiye özel bir antrenman programı tasarlanır.
– Haftalık olarak güncelleme yapılır ve program haftalık yazılır.
– Hangi şehir ya da ülkede olduğunuzdan bağımsız olarak iletişim sağlama imkanınız olur.
– Bisiklet, koşu ve gerekli kuvvet antrenmanları yazılmakla birlikte hedefe yönelik çalışma gerçekleştirilir.
– Teknik eksiklikleriniz için ek hizmet alma imkanınız bulunur.
– Malzemeler konusunda antrenörünüze danışma imkanınız olur.
– Antrenman gruplarıyla birlikte antrenman yapma fırsatınız bulunur.

Detaylı bilgi ve katılım için: enserdogan1@gmail.com / 05448092060

Swiss Epic 2016 – İsviçre

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu ve bisiklet, fitness, triatlon, yüzme branşlarında antrenörlük belgesi sahibi olan Enes ERDOĞAN çoğunlukla dağ bisikleti olmak üzere çeşitli branşlarda ulusal ve uluslararası birçok yarışmaya katılmış ve katılmaya devam etmektedir.

Aldığı eğitim ve çalışma tarzı tamamıyla bireylerin performanslarını sağlıklı bir şekilde geliştirmeye yöneliktir. Kişilerin iş hayatları, ailevi durumları, sosyal hayatları, anlık performans durumları ve psikolojik durumları gibi etmenleri harmanlayarak, gelişimlerini olumlu yönde etkilemek ana hedefidir.

Akra Gran Fondo 2020 – Antalya
Dağ Bisikleti Antrenmanı 2019 – Eymir Ormanı
Yol Bisikleti Antrenmanı 2019 – İncek

Bir Cevap Yazın